a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweAprobata Boeinga dla zakładu AkzoNobel w Chinach

Aprobata Boeinga dla zakładu AkzoNobel w Chinach

Zakład AkzoNobel w Dongguan w Chinach produkujący farby lotnicze spotkał się z aprobatą Boeinga. Producent powierzył mu przygotowywanie mieszanki farby bazowej Aerodur 3001.

AkzoNobel Boeing zakład Chiny Dongguan

Fot. arch. AkzoNobelcerty

Certyfikat od Boeinga oznacza, że zakład jest uprawniony do mieszania farb z systemu Aerodur 3001/3002 lokalnie w Chinach za zgodą producenta OEM. Fabryka w Dongguan znalazła się również w oficjalnej specyfikacji QPL Boeinga dla BMS10-72.

Potrzeby klientów na pierwszym miejscu

Aprobata QPL to ważne wyróżnienie dla linii produkcyjnej, która została otwarta trzy lata temu dla lepszej obsługi rynku Północnej i Południowej Azji. Jak komentuje Ron Fattal, manager ds. kluczowego klienta AkzoNobel dla Boeinga:

Jesteśmy dumni z certyfikatu od Boeinga. To potwierdzenie tego, że dokładamy wszelkich starań by potrzeby naszych klientów znalazły się na pierwszym miejscu w procesie opracowywania produktu.

Jedną z najważniejszych zalet systemu Aerodur 3001/3002 (farba bazowa / lakier nawierzchniowy) jest fakt, że powłoka schnie szybciej, a równocześnie zachowuje kolor i połysk dłużej niż powłoki nakładane w jednym kroku. Zapewnia też doskonałą odporność na chemikalia i zabrudzenia, jest elastyczna i świetnie chroni przed warunkami atmosferycznymi.

Linia działa od roku 2017

Cała fabryka w Dongguan została otwarta w grudniu 2001. Linia produkcyjna oddziału Aerospace Coatings została dodana w ramach rozbudowy zakładu na początku roku 2017.

Źródło: AkzoNobel