REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Aprobata Boeinga dla zakładu AkzoNobel w Chinach

Zakład AkzoNobel w Dongguan w Chinach produkujący farby lotnicze spotkał się z aprobatą Boeinga. Producent powierzył mu przygotowywanie mieszanki farby bazowej Aerodur 3001.

AkzoNobel Boeing zakład Chiny Dongguan

Fot. arch. AkzoNobelcerty

Certyfikat od Boeinga oznacza, że zakład jest uprawniony do mieszania farb z systemu Aerodur 3001/3002 lokalnie w Chinach za zgodą producenta OEM. Fabryka w Dongguan znalazła się również w oficjalnej specyfikacji QPL Boeinga dla BMS10-72.

Potrzeby klientów na pierwszym miejscu

Aprobata QPL to ważne wyróżnienie dla linii produkcyjnej, która została otwarta trzy lata temu dla lepszej obsługi rynku Północnej i Południowej Azji. Jak komentuje Ron Fattal, manager ds. kluczowego klienta AkzoNobel dla Boeinga:

Jesteśmy dumni z certyfikatu od Boeinga. To potwierdzenie tego, że dokładamy wszelkich starań by potrzeby naszych klientów znalazły się na pierwszym miejscu w procesie opracowywania produktu.

Jedną z najważniejszych zalet systemu Aerodur 3001/3002 (farba bazowa / lakier nawierzchniowy) jest fakt, że powłoka schnie szybciej, a równocześnie zachowuje kolor i połysk dłużej niż powłoki nakładane w jednym kroku. Zapewnia też doskonałą odporność na chemikalia i zabrudzenia, jest elastyczna i świetnie chroni przed warunkami atmosferycznymi.

Linia działa od roku 2017

Cała fabryka w Dongguan została otwarta w grudniu 2001. Linia produkcyjna oddziału Aerospace Coatings została dodana w ramach rozbudowy zakładu na początku roku 2017.

Źródło: AkzoNobel

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA