a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweEco-Line znów szkoli z malowania proszkowego

Eco-Line znów szkoli z malowania proszkowego

Eco-Line rusza z kolejnym cyklem warsztatów malowania proszkowego. Firma serdecznie zaprasza do zapisów wszystkich zainteresowanych.

Ecoline szkolenia malowanie proszkoweFirma Eco-Line rozpoczyna kolejny sezon szkoleń z zakresu malowania proszkowego. W ramach warsztatów zaplanowano przede wszystkim zajęcia praktyczne, ale również rozwijające wykłady i dyskusje.

Dla osób indywidualnych i dla firm

Szkolenie Eco-Line z zakresu malowania proszkowego powstało z myślą o osobach, które malowaniem zajmują się na co dzień, jak i tym, którzy planują zakup sprzętu do malowania proszkowego. By wziąć udział, nie jest wymagana specjalistyczna wiedza z zakresu malowania, na zajęciach zaś nacisk jest położony na praktykę.

Uczestnicy szkolenia nauczą się podejmować lepsze decyzje w obliczu problemów z powłokami, a dzięki zdobytym na warsztatach umiejętnościom będą efektywniej działać w obszarze malowania. Zapraszani są zarówno uczestnicy indywidualni, jak i firmy zainteresowane przeszkoleniem swoich pracowników.

Najbliższe szkolenia już za chwilę

Najbliższe warsztaty odbędą się już w tym tygodniu, w dniach 24-25 września. Zapisy na szkolenia prowadzone są na stronie internetowej Eco-Line. Więcej informacji publikowanych jest na bieżąco na stronie firmy na Facebooku.

Źródło: Eco-Line