REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Eco-Line znów szkoli z malowania proszkowego

Eco-Line rusza z kolejnym cyklem warsztatów malowania proszkowego. Firma serdecznie zaprasza do zapisów wszystkich zainteresowanych.

Ecoline szkolenia malowanie proszkoweFirma Eco-Line rozpoczyna kolejny sezon szkoleń z zakresu malowania proszkowego. W ramach warsztatów zaplanowano przede wszystkim zajęcia praktyczne, ale również rozwijające wykłady i dyskusje.

Dla osób indywidualnych i dla firm

Szkolenie Eco-Line z zakresu malowania proszkowego powstało z myślą o osobach, które malowaniem zajmują się na co dzień, jak i tym, którzy planują zakup sprzętu do malowania proszkowego. By wziąć udział, nie jest wymagana specjalistyczna wiedza z zakresu malowania, na zajęciach zaś nacisk jest położony na praktykę.

Uczestnicy szkolenia nauczą się podejmować lepsze decyzje w obliczu problemów z powłokami, a dzięki zdobytym na warsztatach umiejętnościom będą efektywniej działać w obszarze malowania. Zapraszani są zarówno uczestnicy indywidualni, jak i firmy zainteresowane przeszkoleniem swoich pracowników.

Najbliższe szkolenia już za chwilę

Najbliższe warsztaty odbędą się już w tym tygodniu, w dniach 24-25 września. Zapisy na szkolenia prowadzone są na stronie internetowej Eco-Line. Więcej informacji publikowanych jest na bieżąco na stronie firmy na Facebooku.

Źródło: Eco-Line

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA