a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjnePPG sponsorem Nordyński Open

PPG sponsorem Nordyński Open

Nie od dziś wiadomo, że sport to zdrowie. Mając to na uwadze, koncern PPG podjął się sponsorowania Nordyński Open – jednego z największych polskich turniejów tenisowych dla amatorów.

Nordyński Open by Peugot

fot. brainloc (rgbstock.com)

Trzecia edycja turnieju Nordyński Open by Peugot, w której wzięło udział 210 zawodników z całego kraju, odbyła się w dniach 18-20 maja w Łodzi. Naprzeciw siebie stanęli zarówno najmłodsi (kategorie juniorskie) jak i starsi, bardziej doświadczeni gracze.

Rozgrywkom towarzyszyły również ciekawe konkursy, jak np. na najszybszy serwis. Zwycięzcą okazał się Aleksander Strzępek, triumfujący w kategorii chłopców do lat 18. Zaserwowana przez niego piłka poszybowała z prędkością 160 km/godzinę!

Sport i aktywność fizyczna to rzeczy, które warto propagować, toteż PPG chętnie zdecydował się wesprzeć finansowo turniej. Dzięki pomocy sponsorów nagrody, które trafiły do zwycięzców, były naprawdę atrakcyjne – sześciu zawodników pojechało do Paryża na wielkoszlemowy turniej French Open, kilkoro z nich miało okazję odbyć widokowy lot nad Łodzią i okolicami, wszyscy zwycięzcy natomiast otrzymali nagrody rzeczowe, puchary i dyplomy.

Więcej szczegółów na temat turnieju na stronie www.nordynskiopen.pl.

Źródło: PPG