REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

PPG sponsorem Nordyński Open


Nie od dziś wiadomo, że sport to zdrowie. Mając to na uwadze, koncern PPG podjął się sponsorowania Nordyński Open – jednego z największych polskich turniejów tenisowych dla amatorów.

Nordyński Open by Peugot

fot. brainloc (rgbstock.com)

Trzecia edycja turnieju Nordyński Open by Peugot, w której wzięło udział 210 zawodników z całego kraju, odbyła się w dniach 18-20 maja w Łodzi. Naprzeciw siebie stanęli zarówno najmłodsi (kategorie juniorskie) jak i starsi, bardziej doświadczeni gracze.

Rozgrywkom towarzyszyły również ciekawe konkursy, jak np. na najszybszy serwis. Zwycięzcą okazał się Aleksander Strzępek, triumfujący w kategorii chłopców do lat 18. Zaserwowana przez niego piłka poszybowała z prędkością 160 km/godzinę!

Sport i aktywność fizyczna to rzeczy, które warto propagować, toteż PPG chętnie zdecydował się wesprzeć finansowo turniej. Dzięki pomocy sponsorów nagrody, które trafiły do zwycięzców, były naprawdę atrakcyjne – sześciu zawodników pojechało do Paryża na wielkoszlemowy turniej French Open, kilkoro z nich miało okazję odbyć widokowy lot nad Łodzią i okolicami, wszyscy zwycięzcy natomiast otrzymali nagrody rzeczowe, puchary i dyplomy.

Więcej szczegółów na temat turnieju na stronie www.nordynskiopen.pl.

Źródło: PPG

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA