a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net

Nowy numer Surfaces już dostępny!

W nowym, 22. numerze czasopisma Surfaces motywem przewodnim jest wszystko, co ekstremalne. Drugi najwyższy budynek na świecie, nowoczesne i błyskawicznie powstające lotniska na Bliskim Wschodzie oraz olśniewające Ogrody Zimowe w Singapurze – oto gwiazdy najnowszego numeru czasopisma. Łączy je jedno – przy budowie każdego z nich wykorzystano farby International.

SurfacesPowstający właśnie Shanghai Tower Building sięgający 632 metrów będzie drugą pod względem wysokości budowlą na świecie, zaraz po Burj Khalifa w Dubaju. Przy jego budowie zostanie wykorzystane ponad 200 tysięcy litrów farb ochronnych i przeciwogniowych International Paint (m.in. Interchar 1983).

Nie mniejszym przedsięwzięciem jest rozbudowa sieci lotnisk na Bliskim Wschodzie, która ma za sobą pociągnąć rozwój turystyki. I w tym wypadku nie mogło się obejść bez produktów International Paint – marka Interchar zdyskwalifikowała konkurencję, szczycąc się najwyższą jakością przy najmniejszych szkodach dla środowiska.

International ma również swój wkład w budowę ogromnych szklarni należących do kompleksu Ogrodów Zimowych w Singapurze. Budzące zachwyt i uznanie (nagrodzone między innymi odznaczeniem World Building of the Year w ramach Światowego Festiwalu Architektury 2012) konstrukcje są chronione przez farby Interzinc, Intergard i Interthane.

W numerze można również poczytać o tym, jak farby International pomogły ABB ograniczyć emisję LZO i jak zapewniły ochronę antykorozyjną na platformie wiertniczej Shella ONEgas.

Zapraszamy do lektury! Najnowszy numer Surfaces można pobrać na stronie International Paint.

Źródło: International Paint