REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nowy numer Surfaces już dostępny!

W nowym, 22. numerze czasopisma Surfaces motywem przewodnim jest wszystko, co ekstremalne. Drugi najwyższy budynek na świecie, nowoczesne i błyskawicznie powstające lotniska na Bliskim Wschodzie oraz olśniewające Ogrody Zimowe w Singapurze – oto gwiazdy najnowszego numeru czasopisma. Łączy je jedno – przy budowie każdego z nich wykorzystano farby International.

SurfacesPowstający właśnie Shanghai Tower Building sięgający 632 metrów będzie drugą pod względem wysokości budowlą na świecie, zaraz po Burj Khalifa w Dubaju. Przy jego budowie zostanie wykorzystane ponad 200 tysięcy litrów farb ochronnych i przeciwogniowych International Paint (m.in. Interchar 1983).

Nie mniejszym przedsięwzięciem jest rozbudowa sieci lotnisk na Bliskim Wschodzie, która ma za sobą pociągnąć rozwój turystyki. I w tym wypadku nie mogło się obejść bez produktów International Paint – marka Interchar zdyskwalifikowała konkurencję, szczycąc się najwyższą jakością przy najmniejszych szkodach dla środowiska.

International ma również swój wkład w budowę ogromnych szklarni należących do kompleksu Ogrodów Zimowych w Singapurze. Budzące zachwyt i uznanie (nagrodzone między innymi odznaczeniem World Building of the Year w ramach Światowego Festiwalu Architektury 2012) konstrukcje są chronione przez farby Interzinc, Intergard i Interthane.

W numerze można również poczytać o tym, jak farby International pomogły ABB ograniczyć emisję LZO i jak zapewniły ochronę antykorozyjną na platformie wiertniczej Shella ONEgas.

Zapraszamy do lektury! Najnowszy numer Surfaces można pobrać na stronie International Paint.

Źródło: International Paint

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA