REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

PPG spełnia życzenia dzieci

Firma PPG Architectural Coatings ogłosiła, że nawiązała współpracę z Make-A-Wish America, organizacją spełniającą życzenia ciężko chorych dzieci. Razem będą przemieniać dziecięce pokoje i przestrzenie do zabaw w magiczne miejsca, które wymarzą sobie mali podopieczni.

PPG

Zamek pośród chmur, dżungla, kowbojski pokój rodeo – wyobraźnia dzieci jest nieposkromiona, a w głowach małych projektantów wciąż powstają nowe pomysły. Firma PPG postanowiła pomóc w realizacji tych oryginalnych marzeń. Tom Maziarz, wiceprezes PPG Architectural Coatings odpowiedzialny za dystrybucję w rejonie USA i Kanada, mówi:

Jesteśmy dumni mogąc współpracować z Make-A-Wish – organizacją, która spełniając życzenia odmienia życie małych pacjentów. W ramach współpracy zamierzamy przeprowadzić setki metamorfoz, sprawiając radość dzieciom z Kanady, Stanów Zjednoczonych i Puerto Rico.

Specjalnie z tej okazji eksperci PPG opracowali 20 radosnych i inspirujących palet kolorystycznych o humorystycznych nazwach (jak choćby Dinosaur Disco, Karnawał Koloru czy Sekretne Safari). Dzieci mogą oczywiście tworzyć również własne zestawy kolorów. Odcienie takie jak Łaskotkowy Róż (Tickled Pink), Gra w Klasy (Hopscotch), Zombie, Ciasto na Ciasteczka (Cookie Dough) czy Czerwona Guma do Żucia (Red Gumball) z pewnością pobudzą ich wyobraźnię.

Fot. arch. PPG

Fot. arch. PPG

Jak podkreśla David Williams, prezes Make-A-Wish America, spełnianie życzeń czyni dzieci silniejszymi i dodaje im energii do walki z chorobą. Nowa, kolorowa przestrzeń z pewnością również wpłynie na ich samopoczucie i stworzy im przyjazne środowisko, w którym szybciej powrócą do zdrowia.

Źródło: PPG

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA