a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net

PPG spełnia życzenia dzieci

Firma PPG Architectural Coatings ogłosiła, że nawiązała współpracę z Make-A-Wish America, organizacją spełniającą życzenia ciężko chorych dzieci. Razem będą przemieniać dziecięce pokoje i przestrzenie do zabaw w magiczne miejsca, które wymarzą sobie mali podopieczni.

PPG

Zamek pośród chmur, dżungla, kowbojski pokój rodeo – wyobraźnia dzieci jest nieposkromiona, a w głowach małych projektantów wciąż powstają nowe pomysły. Firma PPG postanowiła pomóc w realizacji tych oryginalnych marzeń. Tom Maziarz, wiceprezes PPG Architectural Coatings odpowiedzialny za dystrybucję w rejonie USA i Kanada, mówi:

Jesteśmy dumni mogąc współpracować z Make-A-Wish – organizacją, która spełniając życzenia odmienia życie małych pacjentów. W ramach współpracy zamierzamy przeprowadzić setki metamorfoz, sprawiając radość dzieciom z Kanady, Stanów Zjednoczonych i Puerto Rico.

Specjalnie z tej okazji eksperci PPG opracowali 20 radosnych i inspirujących palet kolorystycznych o humorystycznych nazwach (jak choćby Dinosaur Disco, Karnawał Koloru czy Sekretne Safari). Dzieci mogą oczywiście tworzyć również własne zestawy kolorów. Odcienie takie jak Łaskotkowy Róż (Tickled Pink), Gra w Klasy (Hopscotch), Zombie, Ciasto na Ciasteczka (Cookie Dough) czy Czerwona Guma do Żucia (Red Gumball) z pewnością pobudzą ich wyobraźnię.

Fot. arch. PPG

Fot. arch. PPG

Jak podkreśla David Williams, prezes Make-A-Wish America, spełnianie życzeń czyni dzieci silniejszymi i dodaje im energii do walki z chorobą. Nowa, kolorowa przestrzeń z pewnością również wpłynie na ich samopoczucie i stworzy im przyjazne środowisko, w którym szybciej powrócą do zdrowia.

Źródło: PPG