REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Tikkurila proponuje Fjord

Fjord króluje w nadchodzącym sezonie! Mowa o Kolorze Roku 2016 Tikkurili – głębokiej zieleni podkreślającej łączność z naturą a zarazem tworzącej przytulny i stylowy wystrój.

Tikkurila

Fot. arch. Tikkurila

Kolor Roku 2016 Tikkurili to propozycja z kolekcji Feel the Color. Fjord to odcień zainspirowany ekologią, charakteryzujący się głębokim, tajemniczym blaskiem. Jest organiczny, intensywny, a zarazem tchnący skandynawską naturalnością i przytulnym, domowym klimatem.

Tikkurila_FjordTa głęboka zieleń sprawdzi się zarówno na dużych powierzchniach, jak i jako akcent kolorystyczny na elementach dekoracyjnych. Eksperci proponują zestawić ją z wciąż modnymi kolorami metalicznymi, na przykładem złotym. Uzyskamy w ten sposób wyjątkowo stylowy i elegancki wystrój. Wyszukany efekt dekoracyjny można też osiągnąć łącząc Fjord z innymi odcieniami zieleni.

W nadchodzącym sezonie Tikkurila zachęca do eksperymentowania z barwami. Marika Raike, manager projektowy firmy, podkreśla, że kolor wprowadza duże zmiany do naszego otoczenia, wpływa na nasze samopoczucie i może stać się źródłem inspiracji.

Tikkurila
Tikkurila Fjord
Tikkurila Fjord
Źródło, fot.: Tikkurila

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 2
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA