a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net

Tikkurila proponuje Fjord

Fjord króluje w nadchodzącym sezonie! Mowa o Kolorze Roku 2016 Tikkurili – głębokiej zieleni podkreślającej łączność z naturą a zarazem tworzącej przytulny i stylowy wystrój.

Tikkurila

Fot. arch. Tikkurila

Kolor Roku 2016 Tikkurili to propozycja z kolekcji Feel the Color. Fjord to odcień zainspirowany ekologią, charakteryzujący się głębokim, tajemniczym blaskiem. Jest organiczny, intensywny, a zarazem tchnący skandynawską naturalnością i przytulnym, domowym klimatem.

Tikkurila_FjordTa głęboka zieleń sprawdzi się zarówno na dużych powierzchniach, jak i jako akcent kolorystyczny na elementach dekoracyjnych. Eksperci proponują zestawić ją z wciąż modnymi kolorami metalicznymi, na przykładem złotym. Uzyskamy w ten sposób wyjątkowo stylowy i elegancki wystrój. Wyszukany efekt dekoracyjny można też osiągnąć łącząc Fjord z innymi odcieniami zieleni.

W nadchodzącym sezonie Tikkurila zachęca do eksperymentowania z barwami. Marika Raike, manager projektowy firmy, podkreśla, że kolor wprowadza duże zmiany do naszego otoczenia, wpływa na nasze samopoczucie i może stać się źródłem inspiracji.

Tikkurila
Tikkurila Fjord
Tikkurila Fjord
Źródło, fot.: Tikkurila