REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

PPG przejmuje producenta lakierów do kół Cetelon

Koncern PPG dokonał kolejnego już w tym roku przejęcia. Tym razem w jego ręce przeszedł niemiecki producent lakierów samochodowych Cetelon.

Cetelon PPG

Fot. arch. Cetelon

Cetelon jest ekspertem w dziedzinie powłok na koła. Jako firma z siedzibą w Ditzingen w Niemczech obsługuje producentów kół z całego świata. Powstała w roku 1948 w Stuttgarcie, a w 2011 została częścią Berlac Group. Zatrudnia na całym świecie blisko 95 osób. Jak komentuje Rebecca Liebert, wiceprezeska wykonawcza PPG:

To strategiczne przejęcie pozwoli nam rozbudować obecną ofertę produktową, rozszerzyć zakres technologii lakierów ciekłych i proszkowych oraz rozwiązań w zakresie dopasowania koloru. Długoletnie, ugruntowane kontakty z klientami Cetelon doskonale wpasują się w bazę klientów PPG.

Daniel Kesselring, prezes Berlac Group, dodaje, że transakcja to dobry krok dla obu stron. PPG zyska dostęp do produktów, technologii i wiedzy w zakresie produktów do ochrony kół, zaś Cetelon skorzysta na globalnym zasięgu nowego, silnego partnera.

Źródło: PPG

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA