a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net

CIN z nowym kanałem YouTube

Chciałbyś odmalować swoje mieszkanie, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać, którą farbę wybrać i co robić krok po kroku? CIN przychodzi z nowym kanałem na platformie YouTube, który będzie służył pomocą.

CIN kanał YouTube

Fot. ElisaRiva / pixabay.com

Firma CIN uruchomiła nowy cyfrowy kanał z filmikami instruktażowymi dotyczącymi farb. Mają one przeprowadzić widzów przez cały proces malowania krok po kroku.

CIN wymyśla się na nowo

Nowy kanał ma pokazać klientom CIN, że malowanie nie musi być trudne. Liczne wskazówki, którymi dzielą się eksperci marki, mają rozwiać przekonanie o tym, jak skomplikowane są prace malarskie wykonywane samodzielnie w domu. Jak mówi Marcos Castro, dyrektor ds. marketingu CIN:

CIN to firma z długą historią, która obecnie poszukuje sposobów na to, by być bardziej innowacyjną i stać u boku swoich klientów, ułatwiać im podejmowanie decyzji związanych z farbami oraz – od teraz – samodzielne prace malarskie. Kanał na YouTube pokazuje naszą chęć, by wymyślić się na nowo.

Castro dodaje również, że marka chce być bliżej swoich klientów i ich rodzin. Stąd pomysł z filmikami instruktażowymi – krótkimi i prostymi, odpowiadającymi potrzebom klientów.

Zapraszamy na YouTube

Jakie tematy poruszane są w materiałach wideo na nowym kanale? Widzowie mogą już dowiedzieć się między innymi, jak przygotować pomieszczenie do malowania, jak usunąć tapetę czy pomalować płytki kuchenne. Materiały dostępne są w języku angielskim. Zapraszamy do obejrzenia.

Źródło: CIN