REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Sika reaguje na boom budowlany w Katarze

Sika rozwija swoją działalność w Katarze. Firma zwiększyła tam produkcję domieszek do betonu i rozpoczęła produkowanie żywic epoksydowych.

Sika Katar

Fot. GooseB / pixabay.com

Ostatnie inwestycje w rejonie stolicy Kataru, Doha, mają pomóc firmie Sika rozwinąć się w dającym duże możliwości regionie. Obecnie w Katarze kwitnie rynek budowlany.

Dzięki swoim zakładom na miejscu, Sika może odpowiedzieć na potrzeby dynamicznie rozwijającego się budownictwa. Tamtejszy rząd nakazuje preferowanie produktów wytwarzanych lokalnie, w kraju. Jak mówi Ivo Schädler, regionalny manager EMEA:

Nasze najnowsze inwestycje w Katarze dają nam dobrą pozycję do dalszego, nieprzerwanego rozwoju i zwiększają naszą konkurencyjność w tym kraju. Rozszerzając produkcję, przewidujemy znaczący wzrost zapotrzebowania na nasze wysokiej jakości kleje i powłoki podłogowe.

Jak dodaje Schädler, klienci z sektora budowlanego skorzystają na rozszerzeniu miejscowej oferty Sika. Dzięki niemu nie jest konieczny transport produktów na duże odległości, co oznacza korzyści dla środowiska, dla klientów i dla samej firmy Sika.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA