a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweSika reaguje na boom budowlany w Katarze

Sika reaguje na boom budowlany w Katarze

Sika rozwija swoją działalność w Katarze. Firma zwiększyła tam produkcję domieszek do betonu i rozpoczęła produkowanie żywic epoksydowych.

Sika Katar

Fot. GooseB / pixabay.com

Ostatnie inwestycje w rejonie stolicy Kataru, Doha, mają pomóc firmie Sika rozwinąć się w dającym duże możliwości regionie. Obecnie w Katarze kwitnie rynek budowlany.

Dzięki swoim zakładom na miejscu, Sika może odpowiedzieć na potrzeby dynamicznie rozwijającego się budownictwa. Tamtejszy rząd nakazuje preferowanie produktów wytwarzanych lokalnie, w kraju. Jak mówi Ivo Schädler, regionalny manager EMEA:

Nasze najnowsze inwestycje w Katarze dają nam dobrą pozycję do dalszego, nieprzerwanego rozwoju i zwiększają naszą konkurencyjność w tym kraju. Rozszerzając produkcję, przewidujemy znaczący wzrost zapotrzebowania na nasze wysokiej jakości kleje i powłoki podłogowe.

Jak dodaje Schädler, klienci z sektora budowlanego skorzystają na rozszerzeniu miejscowej oferty Sika. Dzięki niemu nie jest konieczny transport produktów na duże odległości, co oznacza korzyści dla środowiska, dla klientów i dla samej firmy Sika.

Źródło: european-coatings.com