REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

PPG przejmuje MetoKote

Koncern PPG ogłosił, że doszedł do ostatecznego porozumienia w sprawie przejęcia MetoKote Corporation. MetoKote to amerykański dostawca usług związanych z aplikacją farb, który w roku 2015 osiągnął sprzedaż blisko 200 mln $.

PPG MetoKote

Fot. arch. MetoKote

MetoKote ma siedzibę w Lima w Ohio i zatrudnia ponad 1500 osób. Posiada ośrodki obsługi klienta również poza Stanami Zjednoczonymi – w Kanadzie, Meksyku, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Węgrzech i Czechach. Klienci przesyłają części przeznaczone do powlekania do centrów obsługi, gdzie są one poddane odpowiedniej obróbce poprawiającej adhezję farby oraz pokryte elektropowłoką, a następnie odesłane. W ten sposób firma powleka ponad 1,5 mln części dziennie.

PPG liczy na to, że dzięki przejęciu MetoKote usprawni swój proces sprzedaży, dostarczania i aplikacji powłok. Na tych ułatwieniach skorzystają również klienci. Transakcja ma zostać zamknięta do końca trzeciego kwartału 2016. Warunki finansowe nie zostały ujawnione.

Źródło: PPG

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA