REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

PPG Deco Polska – Budowlana Firma Roku 2014

W trakcie XII Gali Buildera po raz kolejny już wręczono nagrody dla najlepszych polskich firm z branży budowlanej. Wyróżnienie Budowlana Firma Roku 2014 przypadło m.in. PPG Deco Polska.

PPG Deco Polska

Fot. arch. PPG Deco Polska

Nagroda Budowlana Firma Roku wręczana jest przedsiębiorstwom z branży budowlanej za wybitne osiągnięcia na polskim rynku. Jury doceniło również sprawne zarządzanie, intuicję biznesową i doświadczenie prezesa Sławomira Majchrowskiego, przyznając mu tytuł Osobowości Branży Budowlanej.

Gala Buildera była połączona z finałem II edycji Konkursu dla Młodych Architektów, zorganizowanego w ramach programu „Promujemy Polską Architekturę”. Projekt ten miesięcznik „Builder” realizuje we współpracy z partnerami społecznymi i firmami z branży, oferującymi merytoryczne i finansowe wsparcie jako Mecenasi. Do grona Mecenasów należą m.in. marki Sigma Coatings i Dekoral Professional. Wezmą one również udział w kolejnej, ogłoszonej już edycji konkursu.

Źródło: PPG Deco Polska

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA