REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Marka farb  >  PPG Deco Polska
Kreatywna Szkoła Dekoral – pierwsza pracownia gotowa

Kreatywna Szkoła Dekoral – pierwsza pracownia gotowa (News)

W Łęczycy powstała pierwsza pracownia patronacka w ramach programu Kreatywna Szkoła Dekoral. Uczniowie tamtejszego zespołu szkół będą się w niej uczyć fachu malarskiego pod okiem specjalistów z Akademii Technicznej PPG Deco.
Akademia Techniczna PPG Deco – nowy sezon szkoleń

Akademia Techniczna PPG Deco – nowy sezon szkoleń (News)

Rusza jesienno-zimowy cykl szkoleń Akademii Technicznej PPG Deco. Profesjonalni wykonawcy mogą na nich zdobyć praktyczne umiejętności z zakresu najnowszych technik wykończeniowych, a także dowiedzieć się więcej o zastosowaniach produktów PPG Deco Polska.
Profesjonalny wykonawca na Facebooku

Profesjonalny wykonawca na Facebooku (News)

Na portalu Facebook powstał niedawno przydatny fanpage dla profesjonalnych malarzy oraz wszystkich osób, które chciałyby dowiedzieć się więcej na temat malarskiego fachu. „Profesjonalny wykonawca” to profil założony przez przedstawicieli marek profesjonalnych PPG Deco Polska.
Malarz Roku Dekoral 2015 – znamy TOP 20

Malarz Roku Dekoral 2015 – znamy TOP 20 (News)

Znamy już TOP 20 najlepszych inwestycji tegorocznej edycji konkursu Malarz Roku Dekoral. Spośród nich już wkrótce wyłoniony zostanie zwycięzca, a także – na podstawie wyników głosowania internetowego – Malarz Roku Dekoral Publiczności.
PPG Deco Polska – „Firma Przyjazna Klientowi”

PPG Deco Polska – „Firma Przyjazna Klientowi” (News)

Firma PPG Deco Polska ponownie znalazła się w gronie laureatów Programu Certyfikującego „Firma Przyjazna Klientowi”. Na uwagę zasługuje fakt, że koncern otrzymał zaszczytne Godło przyznawane przez Fundację Obserwatorium Zarządzania w Warszawie już po raz dziesiąty.
Młody Malarz Roku już po raz szósty

Młody Malarz Roku już po raz szósty (News)

Rusza kolejna edycja konkursu Młody Malarz Roku Dekoral Professional. Młodzi adepci sztuki malarskiej zmierzą się już po raz szósty.
Malarz Roku Dekoral już po raz szósty

Malarz Roku Dekoral już po raz szósty (News)

Rusza właśnie kolejna, szósta już edycja konkursu Malarz Roku Dekoral. Realizacje wykonane z użyciem farb PPG Deco Polska można zgłaszać do końca tego roku.
Strona 1 z 41234
 REKLAMA