REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Kreatywna Szkoła Dekoral – pierwsza pracownia gotowa

W Łęczycy powstała pierwsza pracownia patronacka w ramach programu Kreatywna Szkoła Dekoral. Uczniowie tamtejszego zespołu szkół będą się w niej uczyć fachu malarskiego pod okiem specjalistów z Akademii Technicznej PPG Deco.

Kreatywna Szkoła Dekoral

Fot. arch. PPG Deco Polska

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Łęczycy zyskał odnowioną i przystosowaną do praktycznych zajęć salę, ponieważ jest jedną z placówek, które biorą udział w akcji Kreatywna Szkoła Dekoral. O zapewnienie profesjonalnego miejsca do przeprowadzenia warsztatów zadbała Akademia Techniczna PPG Deco.

Sala została odnowiona i wyposażona w zestaw pomocy dydaktycznych, niezbędnych do nauki fachu malarskiego. Uczniowie, dzięki wsparciu Akademii Technicznej, będą mogli poznać najnowsze technologie i trendy malowania dekoracyjnego.

Kreatywna Szkoła Dekoral

Fot. arch. PPG Deco Polska

To pierwsza gotowa pracownia patronacka. W akcji bierze udział łącznie dwadzieścia szkół, dlatego wkrótce dołączą kolejne pracownie.

Źródło: PPG Deco Polska

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA