REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

BASF Coatings z nagrodą od Arcelor Mittal

Oddział BASF Coatings został doceniony przez wytwórcę stali Arcelor Mittal. Otrzymał od niego nagrodę Paint Supplier Innovation Award 2016.

BASF Coatings Arcelor Mittal

Fot. arch. BASF

Oddział powłok koncernu BASF został wyróżniony w kategorii Estetyka. Specjaliści obu firm wspólnie opracowali nową, matową powłokę nawierzchniową do powlekania sprzętu AGD. Moda na matowe wykończenia wkracza obecnie na kolejny obszar – po branży samochodowej, w której zadomowiła się już na dobre.

Jak podkreślił Jan Baumgartner, wiceprezes Industrial Coatings Solutions Europe BASF, główne cele koncernu to wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów oraz wspólna praca nad rozwiązaniami, które w pełni będą spełniały ich wymogi. Nagroda od Arcelor Mittal dowodzi, że w tym wypadku się to udało.

Matowa powłoka, opracowana wspólnie przez BASF i Arcelor Mittal, jest nanoszona na elementy stalowe metodą coil coating. BASF zamierza wykorzystać tę technologię, aby wzmocnić swoją pozycję na rynku powłok na sprzęty AGD.

Źródło: BASF

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA