REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Tajemniczy Kolor Roku 2017 Benjamin Moore

Nadchodzący rok należał będzie do fioletu – orzekli eksperci Benjamin Moore. Ale nie byle jakiego fioletu. Wybrany przez nich Kolor Roku 2017, Shadow 2117-30, to niezwykle tajemniczy i nastrojowy odcień. Odcień o stu twarzach.

Kolor Roku 2017 Benjamin Moore

Fot. arch. Benjamin Moore

Jak czytamy na polskiej stronie Benjamin Moore:

SHADOW 2117-30 to szlachetny fiolet, który uwodzi głębią i wielowymiarowością. Kolor, który – mimo że schowany w cieniu – dzięki ametystowej głębi nie daje o sobie zapomnieć, uwodzi i natychmiast zapada w pamięć.

Kolor Roku 2017 Benjamin Moore

Fot. arch. Benjamin Moore

Według Ellen O’Neill, Dyrektor Kreatywnej Benjamin Moore, Kolor Roku 2017 łagodnie wtapia się w otoczenie, ale pod wpływem światła nabiera życia. Raz – bogaty, królewski ametyst, kiedy indziej – melancholijny szaro-liliowy, przywodzący na myśl górski krajobraz, a jeszcze kiedy indziej – połyskliwy odcień, przywodzący na myśl czerń węgla. Idealnie podkreśla tajemniczą stronę ludzkiej osobowości.

Jest częściowo zainspirowany sztuką Dawnych Mistrzów – grą światła i cienia na płótnach wybitnych malarzy. Ale to również kolor, który niesie ze sobą duży ładunek emocjonalny i wywołuje nostalgię.

Kolor Roku 2017 Benjamin Moore

Fot. arch. Benjamin Moore

Specjaliści Benjamin Moore opracowali również kolekcję Color Trends 2017, która obejmuje 23 odcienie. Łączy ona subtelne, pastelowe odcienie z szykownymi, nasyconymi czerwieniami, szmaragdami i turkusami.

trendy kolorystyczne 2017 Benjamin Moore

Fot. arch. Benjamin Moore

Źródło: Benjamin Moore

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA