REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Anioł na Ursynowie

Ursynów ma nowy, oryginalny mural. Przedstawia on Stanisława Anioła, bohatera serialu „Alternatywy 4”, w niecodziennej pozie…

Anioł Ursynów mural

Anioł Ursynów mural

Malowidło pojawiło się na ścianie budynku przy ul. Kazury 10 na warszawskim Ursynowie w ramach akcji „Ursynowskie Murale”. Projekt muralu wykonała agencja Bakcyl Studio.

Malowidło przedstawia Stanisława Anioła – legendarną, graną przez Romana Wilhelmiego postać z serialu Alternatywy 4. Poza, w jakiej został przedstawiony Anioł, nawiązuje do serialowej sceny, w której prezentuje on, jak wyglądać ma godło Polski ułożone z talerzy na przyjazd ważnej delegacji.

Fot. Jacek Turczyk / PAP

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 2
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA