a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweMultichem: Grunt to dobry podkład

Multichem: Grunt to dobry podkład

Nowy podkład akrylowy marki Multichem, Profix CP 375 Swift, schnie znacznie szybciej, niż dostępne obecnie produkty. Dzięki temu szybciej można również przystąpić do szlifowania, a cały proces naprawy karoserii trwa dużo krócej.

Multichem

Fot. arch. Multichem

Czas napraw karoserii samochodowych bardzo często wydłuża się ze względu na użyte podkłady. Ich czas schnięcia jest kluczowy, ponieważ decyduje o możliwości przystąpienia do szlifowania powierzchni.

W przypadku nowego podkładu akrylowego, Profix CP 375 Swift, udało się skrócić czas całkowitego wyschnięcia do niecałej godziny w temperaturze pokojowej. Umożliwia to, po tym czasie, przystąpienie do szlifowania.

Co więcej, podkład można równie dobrze aplikować w metodzie „mokro na mokro”. Produkt zawiera składniki antykorozyjne, a tym samym gwarantuje trwałość powłoki – producent udziela aż 10-letniej gwarancji na powłoki wykonane w zgodzie z technologią Profix.

Podkład można aplikować na wiele typów podłoży, np. stare powłoki lakierowe, grunty epoksydowe i reaktywne, bezpośrednio na stal, stal galwanizowaną, aluminium czy GFK. Do przygotowania gotowej mieszanki używamy utwardzacza (CP 216) i rozcieńczalnika (CP 040), które są uniwersalne do większości produktów marki, przez co możemy znacznie ograniczyć koszty gotowej mieszanki.

Więcej o lakierze na stronie internetowej producenta: www.multichem.pl.

Źródło: Multichem