REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Profesjonalny wykonawca na Facebooku

Na portalu Facebook powstał niedawno przydatny fanpage dla profesjonalnych malarzy oraz wszystkich osób, które chciałyby dowiedzieć się więcej na temat malarskiego fachu. „Profesjonalny wykonawca” to profil założony przez przedstawicieli marek profesjonalnych PPG Deco Polska.

Profesjonalny wykonawca

Fot. arch. Dekoral

Fanpage Profesjonalny wykonawca to cenne źródło wiedzy specjalistycznej. Fachowcy i majsterkowicze znajdą tam porady, gotowe rozwiązania dekoracyjne, inspiracje oraz trendy.

W tworzenie strony angażują się marki Dekoral Professional, Sigma Coatings, Domalux Professional i Dekoral Gold, a także Akademia Techniczna PPG Deco i sieć sklepów Centrum Dekoral Professional. Dlatego też na profilu pojawiają się informacje o promocjach w sklepach CDP oraz organizowanych przez nie akcjach. Serdecznie zapraszamy do śledzenia!

Źródło: Dekoral

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA