a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjnedo ścian i elewacjiAkademia Techniczna PPG Deco – nowy sezon szkoleń

Akademia Techniczna PPG Deco – nowy sezon szkoleń

Rusza jesienno-zimowy cykl szkoleń Akademii Technicznej PPG Deco. Profesjonalni wykonawcy mogą na nich zdobyć praktyczne umiejętności z zakresu najnowszych technik wykończeniowych, a także dowiedzieć się więcej o zastosowaniach produktów PPG Deco Polska.

Akademia Techniczna PPG Deco

Fot. arch. PPG Deco Polska

Akademia Techniczna PPG Deco prowadzi jedno- lub dwudniowe kursy, które mogą zostać przeprowadzone zarówno w ośrodku szkoleniowym we Wrocławiu, jak i w wybranej lokalizacji w Polsce, na miejscu inwestycji. Program szkolenia może być dostosowany do potrzeb klienta. W ofercie znajdują się m.in. szkolenia dla pracowników sprzedaży czy pokazy dla klientów.

Uczestnictwo w każdym szkoleniu zostaje potwierdzone certyfikatem. Wyróżniany jest m.in. Złoty Certyfikat, potwierdzający zdobycie podstawowej wiedzy na temat systemów wykończenia wnętrz, oraz Platynowy Certyfikat – przyznawany po szkoleniu z zakresu wykończeń wnętrz oraz malowania elewacji. Posiadacze Złotego Certyfikatu mogą dodatkowo zrealizować kurs Mistrz Dekoracji, podczas którego zapoznają się z różnymi technikami dekoracyjnymi oraz tajnikami doboru kolorów. Do właścicieli i pracowników firm parkieciarskich jest natomiast skierowany kurs Domalux Professional.

Zapisy na szkolenia odbywają się w Centrach Dekoral Professional. Ich listę znaleźć można na stronie www.centrumdekoral.pl. Więcej informacji o szkoleniach – pod adresem www.atppg.pl.

Źródło: PPG Deco Polska