REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nowy serwis internetowy Proximal


Z myślą o potrzebach profesjonalnych lakierni usługowych FFiL Śnieżka SA stworzyła nową stronę internetową poświęconą linii produktów Proximal.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nowy serwis ułatwia dostęp do wszystkich informacji na temat rodziny wyrobów Proximal. Jest przejrzysty i łatwy w nawigacji – umożliwia klientowi wybór najodpowiedniejszego produktu, a także filtrowanie danych. Dla internautów dostępne są: wyszukiwarka, szczegółowe opisy produktów, wsparcie techniczne oraz opis zastosowanych przy produkcji farb proszkowych technologii i innowacji. W zakładce „pliki do pobrania” znaleźć można łatwe do wydrukowania, szczegółowe karty techniczne i atesty produktów marki Proximal.

Produkty pod marką Proximal to seria, na którą składają się wysokiej jakości farby proszkowe. W jej portfolio mieszczą się produkty wytwarzane na bazie żywic poliestrowych, epoksydowych oraz mieszanek hybrydowych, epoksydowo-poliestrowych. Niezawodne i łatwe w użyciu sprawiają, że praca z ich zastosowaniem staje się przyjemnością.

Zapraszamy na stronę http://www.proximal.pl/

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA