a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbPigmenty i dodatkiNowy „PCC Chem News” – lektura na letnie dni

Nowy „PCC Chem News” – lektura na letnie dni

Grupa PCC poleca na wakacyjne dni lekturę nowego, letniego wydania swojego biuletynu „PCC Chem News”. To jak zwykle solidna porcja informacji z życia spółek PCC i ich pracowników.

Fot. kaboompics / pixabay.com

Jedną z ważnych inicjatyw Grupy PCC w ostatnich miesiącach, o której donosi biuletyn, są działania dotyczące własnego połączenia intermodalnego PCC Intermodal w związku z wojną w Ukrainie. Połączenie, służące dotychczas do transportu kontenerów m.in. z i do Japonii, Korei, Chin i Rosji, jest obecnie częściowo wykorzystywane do transportu potrzebnych materiałów do i z Ukrainy.

Targi i sukcesy

Poza tym letni numer „PCC Chem News” to obszerna dawka wieści z życia Grupy PCC. Duża część biuletynu poświęcona została branżowym targom, w których spółka wzięła udział po pandemicznej przerwie. Oprócz relacji Marty Sykały ze światowych targów kosmetycznych In-Cosmetics Global w wydaniu znalazł się tekst Jakuba Dradracha, podsumowujący udział w trzech innych dużych branżowych imprezach – InPrint Monachium, EuroCoat i American Coatings Show.

Redakcja informuje także o innych sukcesach, jak utrzymanie przez spółkę PCC MCAA złotego poziomu odpowiedzialności biznesu w formie medalu EcoVadis. Mowa także o nowej funkcjonalności na Portalu Produktowym PCC – wyszukiwarce INCI – oraz o surfaktancie pianotwórczym PCC ROSULfan CPH.

Bal Jubilata i aktywny wypoczynek

W nowym wydaniu biuletynu nie brak także informacji o spotkaniach ostatnich miesięcy. W ramach Dni Otwartych Grupy PCC firma zaprosiła do siebie studentów, zaś podczas Balu Jubilata uczciła okrągłe rocznice zatrudnienia swoich pracowników. Opcją dla wielbicieli aktywnego wypoczynku była wycieczka zespołu PCC połączona z wejściem na Szczeliniec Wielki w Górach Stołowych.

Nowy numer „PCC Chem News” w formacie PDF pobrać można ze strony firmy.

Źródło: PCC

Dowiedz się więcej o firmie