a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjnedo ścian i elewacjiNatura, radość i optymizm – trendy CIN na rok 2020

Natura, radość i optymizm – trendy CIN na rok 2020

Portugalska marka CIN zaprezentowała swoje trendy kolorystyczne na rok 2020. To cztery palety, które nawiązują do kolorów natury i pobudzają w nas optymizm. Firma wybrała również kolor roku – został nim Pink Oyster, świetlisty odcień z pogranicza różu i beżowego.

CIN trendy na rok 2020

Fot. arch. CIN

W czterech paletach na rok 2020 znaleźć można również 8 nowych odcieni CIN. Jak zapewnia Céline de Azevedo, projektant kolorystyczny CIN, nowe kolory „wzbogacą harmonijną i spójną paletę kolorystyczną, którą marka rozwijała w ciągu czterech lat programu Color Revelation”.

Radość i optymizm

Firma zaprezentowała również swój Kolor Roku 2020. „Zainspirowani naturą, wybraliśmy Pink Oyster – piękny, świetlisty odcień, który zachęca, by zapomnieć o tym co konwencjonalne i obudzić radosną, optymistyczną stronę samego siebie” – pisze producent o swoim wyborze.

CIN trendy na rok 2020 Kolor Roku 2020 Pink Oyster

Pink Oyster. Fot. arch. CIN

Wybierając odcienie na nowy sezon, marka starała się odbiegać od standardów. Poprzez wybór delikatnych odcieni chciała wzbudzać współodczuwanie, słodycz i optymizm, a także wywołać skojarzenia z czystymi siłami natury. Jak mówi Céline de Azevedo:

Karta kolorów Color Revelation to efekt zaangażowania całego zespołu, który na przestrzeni lat zaprojektował i rozwinął niezwykły projekt. Projekt, który stał się punktem odniesienia na rynku.

Neutralne, czerwienie, błękity i zielenie

Cztery palety CIN na rok 2020 (zaprezentowane szczegółowo na stronie marki) to:

  • Neutral Revelation – zestaw, który przywodzi na myśl czystość i spokój w czasach pogoni za harmonią; składa się przede wszystkim z szarości i brązów,
  • Red Revelation – grupa kolorów „delikatnych, czułych i przyjemnych”, wśród których dominują głównie łagodne róże i pomarańcze,
  • Blue Revelation – paleta zdominowana przez barwy, które mają w sobie zarazem „spokój i intensywność, bezruch i ruch, spoczynek i witalność”; składa się z odcieni błękitu i morskiego,
  • Green Revelation – kolory z tego zestawu – czyli przede wszystkim zielenie – przywodzą na myśl naturę i „wypełniają naszą przestrzeń życiem”.

Przypominamy, że farby marki CIN dostępne są również w Polsce!

Źródło: CIN