REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nagroda Red Dot za broszurę BASF

Najnowszy katalog trendów kolorystycznych w branży samochodowej „Under the Radar” przygotowany przez specjalistów BASF otrzymał prestiżową nagrodę Red Dot Award. Jest ona przyznawana za szczególne osiągnięcia w dziedzinie szeroko pojętego designu.

Red Dot BASF

Fot. arch. Red Dot Award

Red Dot Award to nagroda ufundowana przez niemieckie Design Zentrum Nordrhein Westfalen i wręczana co roku. Tegoroczna ceremonia odbyła się 24 października w Berlinie. Wśród laureatów po raz drugi z rzędu znalazł się oddział BASF Coatings, który zrobił wrażenie na jury swoją broszurą „Under the Radar” na temat najnowszych trendów kolorystycznych w motoryzacji. Została ona przygotowana we współpracy z agencją Raum Mannheim.

Katalog tego typu specjaliści BASF przygotowują co roku, koncentrując się wyłącznie na branży samochodowej. Biorą przy tym pod uwagę różne czynniki społeczne, najnowsze odkrycia i innowacje, przyglądają się szczegółowo poszczególnym rejonom świata, zdając sobie sprawę, że preferencje kolorystyczne mogą się w nich różnić. Ich broszura jest unikatowa także dlatego, że zawiera próbki koloru naprawdę pokryte farbą – w końcu na całościowy efekt składa się nie tylko odcień, ale i efekty specjalne czy wrażenia dotykowe, których nie można oddać w inny sposób.

Wszystko to sprawiło, że z katalogu chętnie korzystają projektanci, traktując go zarówno jako źródło informacji, jak i inspiracji. O uznaniu specjalistów świadczą przyznane nagrody – Red Dot Award powędrowała w ręce BASF nie tylko w tym, ale i w ubiegłym roku. Ogólnie rzecz biorąc tegoroczna nagroda Design Zentrum jest czwartym wyróżnieniem dla BASF Coatings za działania dotyczące komunikacji z klientem. Wśród zdobytych trofeów znajduje się też m.in. nagroda iF 2013.

Źródło: BASF

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA