REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nagroda iF za broszurę BASF

Przygotowana przez projektantów BASF broszura Wide Awake o światowych trendach kolorystycznych w motoryzacji została odznaczona prestiżową nagrodą iF. Wyróżnienie to przyznawane jest za najbardziej oryginalne i inspirujące projekty reklamowe i informacyjne.

BASF

Zdobywcy nagrody iF, projektanci BASF, cieszą się z wyróżnienia. Fot. arch. BASF

Każdego roku BASF opracowuje broszurę dotyczącą najnowszych trendów kolorystycznych w przemyśle samochodowym, zilustrowaną wizualizacjami próbek pokrytych farbami w najmodniejszych kolorach sezonu. Tegoroczny materiał przygotowany przez specjalistów BASF przy współpracy z agencją Are We Designer okazał się nie tylko cennym źródłem inspiracji dla projektantów samochodów, ale również zachwycił swoim wyglądem jury konkursu organizowanego przez International Forum Design.

Jest to już drugie tego typu odznaczenie przyznane za ten projekt promocyjno-informacyjny BASF – po zdobytej w 2012 roku nagrodzie red dot.

Źródło: BASF

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA