REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Michelman wyróżniony za kulturę miejsca pracy

Firma Michelman, producent przyjaznych środowisku dodatków do farb, otrzymała ostatnio kilka ważnych wyróżnień za swoją kulturę miejsca pracy na całym świecie. Doceniono również wolontariacką pomoc jej pracowników w czasie pandemii COVID-19.

Michelman kultura miejsca pracy

Fot. StockSnap_pixabay

Michelman EMEA jest dumnym posiadaczem certyfikatu Great Place to Work w Luksemburgu. Prawie 90% tamtejszych pracowników wzięło udział w przeprowadzonym niedawno sondażu, z którego wynika, że 84% z nich uważa Michelman za wspaniałe miejsce do pracy, zaś 89% docenia efektywne zarządzanie firmy w czasie kryzysu pandemicznego. Ale to nie jedyne wyróżnienie związane z kulturą pracy, jakiego doczekał się w ostatnim czasie producent.

Corporate Hero

Obecnie w Amerykach trwa kampania United Way of Greater Cincinnati (UWGC), w ramach której Michelman zrealizował swoje cele za rok 2020, a oprócz tego wypadł jako jeden z 25 najlepszych uczestników, jeśli chodzi o warunki korporacyjne, pracownicze i emerytalne. Mało tego – jako jedno z pięciu przedsiębiorstw w regionie otrzymał odznakę Corporate Hero za działalność wolontariacką w czasie pandemii COVID-19. Jak mówi Steve Shifman, prezes i dyrektor generalny Michelman:

Te wyróżnienia to bezpośrednia zasługa naszych pracowników. Jestem wdzięczny i dumny, że przekazali tysiące dolarów i poświęcili tysiące godzin na pomoc w czasie przedłużającej się pandemii. Ich wysiłki to najlepszy przykład podstawowej wartości naszej firmy – dawania.

W duchu tej wartości 24 września firma świętuje również już 10. edycję Commitment to Community Day. W ramach tej akcji co roku ponad 400 pracowników Michelman poświęca swój czas organizacjom charytatywnym i non-profit w USA, Belgii, Luksemburgu, Japonii, Singapurze i Chinach. Firma na cały dzień zawiesza normalną pracę, by wspierać lokalne społeczności.

Z kolei oddział Michelman Asia-Pacific został nagrodzony przez SkillsFuture SG jako mistrz rozwijania talentów swoich pracowników oraz budowania kultury nauki przez całe życie. Phillip Choo Peng Leong, wiceprezes i dyrektor zarządzający w regionie, otrzymał dodatkowo nagrodę SkillsFuture Fellowship Award za swoje zasługi w rozwijaniu nowych talentów i inspirowaniu innych.

Podstawowe wartości firmy

Wszystkie te wyróżnienia wpisują się w wartości firmy: Giving (dawanie), Success (sukces) i Curiosity (ciekawość). Wraz z pozostałymi jej wartościami – Integrity (integralność), Respect (szacunek) i Collaboration (współpraca) – napędzają one rozwój firmy i stoją za jej sukcesem w Ameryce, Azji i Europie.

Źródło: Michelman

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA