a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweantykorozyjne i ogniochronneCoatings Decoded – nowy podcast dla wykonawców

Coatings Decoded – nowy podcast dla wykonawców

Firma Tnemec ruszyła z nowym podcastem Coatings Decoded. Jest on skierowany do wykonawców komercyjnych oraz przemysłowych i poprzez rozmowy z ekspertami dostarczać ma cennych wskazówek dotyczących malowania.

Coatings Decoded podcast

Fot. Yehiti80 / pixabay.com

Podcast Coatings Decoded ma być źródłem przydatnych porad dla każdego wykonawcy. Będą one dotyczyły m.in. przepisów prawnych (obowiązujących w USA), ale również zagadnień praktycznych – technik i narzędzi używanych w pracach malarskich.

Pomocne narzędzia

W każdym odcinku wystąpią goście – eksperci z dziedziny farb i powłok. Gospodarzem podcastu jest natomiast Mark Thomas, wiceprezes ds. marketingu w Tnemec. Jak komentuje:

Realizacja tego podcastu to ważny krok na drodze do dostarczenia klientom wszystkich narzędzi, których potrzebują, by z powodzeniem wykonać każde zlecenie. Poruszymy szeroki zakres branżowych tematów, które być może nie zawsze są w centrum uwagi wykonawców, a mimo to są istotne z punktu widzenia projektów malarskich.

Pierwszy odcinek, zatytułowany AAMP and the Coatings Contractor, skupia się na kwestiach przepisów i certyfikatów obowiązujących wykonawców w USA. Tytuł drugiego brzmi natomiast Understanding the Needs of Food and Beverage Facilties i dotyczy on łatwych w czyszczeniu i wytrzymałych powłok dla urządzeń w zakładach spożywczych i farmaceutycznych.

Co w kolejnych odcinkach?

W kolejnych odcinkach podcastu mowa będzie m.in. o znaczeniu dobrego pędzla czy wałka, sprzęcie do malowania natryskowego oraz przepisach dotyczących zrównoważonego budownictwa. Pierwsze dwa odcinki Coatings Decoded są już dostępne na stronie Tnemec oraz na platformach Apple, Spotify, Google, Stitcher i TuneIn.

Istniejąca na rynku już od stu lat (powstała w 1921 roku) firma Tnemec to jeden z największych prywatnych wytwórców powłok ochronnych w Ameryce Północnej. Specjalizuje się w produktach do ochrony przed korozją.

Źródło: coatingsworld.com