a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbPigmenty i dodatkiSafic-Alcan dystrybutorem Michelman w Europie Środkowej

Safic-Alcan dystrybutorem Michelman w Europie Środkowej

Michelman ogłosił rozszerzenie umowy dystrybucyjnej z Safic-Alcan. Od 1 stycznia umową objęte zostały również Europa Środkowa, Polska i Turcja.

Michelman Safic-Alcan dystrybucja Europa Środkowa

Fot. rawpixel / pixabay.com

Dotychczas firma Safic-Alcan dystrybuowała dodatki do farb, modyfikatory oraz produkty dla branży powłok na papier i opakowaniowych marki Michelman we Francji i Wielkiej Brytanii. Ze względu na udaną współpracę producent postanowił powierzyć dystrybucję Safic-Alcan także w Polsce, Czechach, na Węgrzech, w Serbii i Turcji.

Philippe Combette, dyrektor generalny Safic-Alcan, wyraził radość z decyzji zarządu Michelman o powierzeniu im dystrybucji na tych obiecujących rynkach. Z kolei Paul Griffith, dyrektor działu marketingu, wiceprezes i dyrektor zarządzający EMEA w Michelman, chwalił Safic-Alcan za wysoką jakość obsługi i wsparcie techniczne oraz wyraził nadzieję, że krok ten pomoże producentowi rozszerzyć obecność w Europie Środkowej.

Obie firmy zaprezentują produkty Michelman na European Coatings Show 2019 w Norymberdze w dniach 19-21 marca 2019. Będą obecne na stoisku 7-423 w Hali 7.

Źródło: Safic-Alcan