REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Safic-Alcan dystrybutorem Michelman w Europie Środkowej

Michelman ogłosił rozszerzenie umowy dystrybucyjnej z Safic-Alcan. Od 1 stycznia umową objęte zostały również Europa Środkowa, Polska i Turcja.

Michelman Safic-Alcan dystrybucja Europa Środkowa

Fot. rawpixel / pixabay.com

Dotychczas firma Safic-Alcan dystrybuowała dodatki do farb, modyfikatory oraz produkty dla branży powłok na papier i opakowaniowych marki Michelman we Francji i Wielkiej Brytanii. Ze względu na udaną współpracę producent postanowił powierzyć dystrybucję Safic-Alcan także w Polsce, Czechach, na Węgrzech, w Serbii i Turcji.

Philippe Combette, dyrektor generalny Safic-Alcan, wyraził radość z decyzji zarządu Michelman o powierzeniu im dystrybucji na tych obiecujących rynkach. Z kolei Paul Griffith, dyrektor działu marketingu, wiceprezes i dyrektor zarządzający EMEA w Michelman, chwalił Safic-Alcan za wysoką jakość obsługi i wsparcie techniczne oraz wyraził nadzieję, że krok ten pomoże producentowi rozszerzyć obecność w Europie Środkowej.

Obie firmy zaprezentują produkty Michelman na European Coatings Show 2019 w Norymberdze w dniach 19-21 marca 2019. Będą obecne na stoisku 7-423 w Hali 7.

Źródło: Safic-Alcan

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA