REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Marka farb  >  Drewnochron
Drewnochron – Budowlana Marka Roku 2015

Drewnochron – Budowlana Marka Roku 2015 (News)

Marka Drewnochron firmy PPG Deco Polska otrzymała tytuł Budowlanej Marki Roku 2015. Została wyróżniona w kategorii lakierów i impregnatów do drewna.
Impregnat Grunt – nowość marki Drewnochron

Impregnat Grunt – nowość marki Drewnochron (News)

Na rynku pojawił się nowy produkt marki Drewnochron – Impregnat Grunt. Jest to głęboko penetrujący impregnat bezbarwny do zabezpieczania surowego drewna.
Wiosenna loteria marki Drewnochron

Wiosenna loteria marki Drewnochron (News)

Wiosna tuż tuż, warto więc pomyśleć o impregnacji drewnianych mebli ogrodowych, balustrad i płotów! Kupując w tym celu produkty marki Drewnochron, masz szansę wziąć udział w loterii i wygrać atrakcyjne nagrody, m.in. samochód Citroen C4 Cactus.
Drewnochron i nowa strona internetowa

Drewnochron i nowa strona internetowa (News)

Urządzenia mobilne z dostępem do internetu przestały być już ekscytującą nowinką, a na stałe wrosły w nasze życie. Zdając sobie z tego sprawę marka Drewnochron uruchomiła nową stronę internetową, przystosowaną do przeglądania także tabletach i smartfonach.
 REKLAMA