REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Impregnat Grunt – nowość marki Drewnochron

Na rynku pojawił się nowy produkt marki Drewnochron – Impregnat Grunt. Jest to głęboko penetrujący impregnat bezbarwny do zabezpieczania surowego drewna.

Drewnochron

Fot. arch. Drewnochron

Impregnat Grunt chroni przed korozją biologiczną i szkodnikami. Zapobiega atakowi grzybów powodujących siniznę, podstawczaków rozkładających drewno i owadów, zabezpiecza przed niszczącym wpływem czynników atmosferycznych, promieni UV i zmian temperatury. Ponadto, zmniejszając chłonność drewna, zmniejsza zużycie produktów dekoracyjnych (lakiery, lakierobejce, emalie, impregnaty powłokotwórcze).

Produkt spełnia nowe wymagania rejestracyjne UE dla produktów biobójczych wyszczególnione w dyrektywie Biocidal Products Directive (BPD), co oznacza, że jest w pełni bezpieczny. Może być stosowany dla drewna w 1,2 i 3 klasie użytkowania, a więc wewnątrz pomieszczeń (strychy, poddasza) i na zewnątrz. Nanosi się go przy pomocy pędzla, najlepiej w dwóch warstwach (przy czym przed naniesieniem drugiej warstwy należy odczekać ok. 10 godzin).

Jak informuje producent, od tego roku Drewnochron Impregnat Grunt będzie systematycznie zastępował aktualnie dostępny w ofercie Impregnat Extra bezbarwny.

Źródło: Drewnochron

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA