REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Drewnochron i nowa strona internetowa

Urządzenia mobilne z dostępem do internetu przestały być już ekscytującą nowinką, a na stałe wrosły w nasze życie. Zdając sobie z tego sprawę marka Drewnochron uruchomiła nową stronę internetową, przystosowaną do przeglądania także tabletach i smartfonach.

DrewnochronDzięki technologii Responsive Web Design witryna marki Drewnochron (PPG Deco Polska) dostosowuje się do środowiska wyświetlania. Strona jest więc czytelna niezależnie od tego czy wyświetlamy ją na komputerze stacjonarnym, laptopie czy smartfonie.

Przy okazji wprowadzono kilka dodatkowych zmian, które mają przyciągnąć internautów i ułatwić wyszukiwanie informacji na temat marki. Na stronie pojawiła się wyszukiwarka produktów oraz wyszukiwarka punktów handlowych wraz z ich adresami i numerami telefonów. Serwis wzbogacono również o dział porad dotyczących ochrony i pielęgnacji drewna, a także o galerię zdjęć aranżacyjnych – prawdziwą skarbnicę inspiracji przy urządzaniu własnego wnętrza lub ogrodu.

Zapraszamy do wizyty na nowej, odświeżonej stronie internetowej marki Drewnochron.

Źródło: Drewnochron

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA