REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Drewnochron – Budowlana Marka Roku 2015

Marka Drewnochron firmy PPG Deco Polska otrzymała tytuł Budowlanej Marki Roku 2015. Została wyróżniona w kategorii lakierów i impregnatów do drewna.

Drewnochron

Fot. arch. Drewnochron

To już XI edycja plebiscytu Budowlana Marka Roku, który wyłonić ma najlepsze według fachowców marki produktów budowlanych. Tegoroczna gala wręczenia nagród odbyła się 26 czerwca w hotelu Venecia Palace w Michałowicach k. Warszawy.

Ranking sporządzany jest przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku na podstawie wyników ankiet, przeprowadzanych telefonicznie wśród fachowców. Badani mają odpowiedzieć na trzy pytania – o marki, które stosują najczęściej, marki, które wyróżniają się jakością na tle konkurencji oraz marki o najlepszym stosunku cena / jakość.

Źródło: Drewnochron

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA