REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Marka farb  >  Cortec Corporation
Ecocortec rozbudowuje się w Chorwacji

Ecocortec rozbudowuje się w Chorwacji (News)

Producent antykorozyjnych pokryć Ecocortec podjął decyzję o nowej, dużej inwestycji. Będzie to rozbudowa zakładu produkcyjnego w Beli Manastir w Chorwacji.
Cortec – nowe środki do usuwania graffiti

Cortec – nowe środki do usuwania graffiti (News)

Firma Cortec wprowadziła do sprzedaży dwa nowe ekologiczne środki do usuwania graffiti, a także starych uszczelek i klejów. Obydwa są biodegradowalne, nietoksyczne, nie wywołują korozji i nie szkodzą środowisku.
NASA testuje ekologiczne środki antykorozyjne

NASA testuje ekologiczne środki antykorozyjne (News)

Agencja NASA postanowiła przerzucić się na przyjazne środowisku środki antykorozyjne. Zmęczona ograniczeniami prawnymi związanymi ze stosowaniem tradycyjnych produktów, przetestowała ich ekologiczne alternatywy w swoim centrum badawczym na Florydzie.
MCI-2019 – beton pod kontrolą

MCI-2019 – beton pod kontrolą (News)

Stal stosowana do zbrojenia betonu narażona jest, jak każdy inny metal, na korozję. Aby zapewnić jej ochronę stosuje się antykorozyjne impregnaty, które jednak często nie są w stanie spenetrować bardzo gęstego betonu. Wyjątkiem jest „MCI (Migrating Corrosion Inhibitor)-2019” od firmy Cortec Corporation, którego cząsteczki są tak małe, że bez problemu wnikają nawet w bardzo wąskie pory materiału.
 REKLAMA