REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Marka farb  >  Bayer Material Science
Covestro z Nagrodą Brytyjskiej Federacji Powłok 2015

Covestro z Nagrodą Brytyjskiej Federacji Powłok 2015 (News)

Covestro, firma powstała z oddziału Bayer MaterialScience, otrzymała ważne wyróżnienie – Nagrodę Brytyjskiej Federacji Powłok 2015. Przyznano ją za innowacyjny utwardzacz do farb poliuretanowych.
Bayer MaterialScience od września jako Covestro

Bayer MaterialScience od września jako Covestro (News)

Koncern Bayer ogłosił, że od 1 września 2015 jego oddział MaterialScience będzie znany pod nową nazwą Covestro. Jako osobna firma zyska większą niezależność i będzie mógł rozwinąć skrzydła w branży materiałowej.
Bayer – szybkie sieciowanie na częściach samochodowych

Bayer – szybkie sieciowanie na częściach samochodowych (Artykuł)

Firma Bayer MaterialScience opracowała nową technologię powlekania części samochodowych z tworzywa sztucznego. Ponieważ sieciowanie odbywa się w stosunkowo niskiej temperaturze 80°C, technika ta może się stać uniwersalną metodą nanoszenia powłok na elementy z różnych materiałów (tworzywa sztuczne, kompozyt czy metal).
Bayer sprzedaje MaterialScience

Bayer sprzedaje MaterialScience (News)

Koncern Bayer ogłosił, że zamierza wystawić na sprzedaż swój oddział MaterialScience i skupić się na sektorze Life Science, któremu podlegają HealthCare oraz CropScience.
INSQUIN – ekologiczne powlekanie tkanin

INSQUIN – ekologiczne powlekanie tkanin (Artykuł)

Firma Bayer MaterialScience ogłosiła, że wprowadza do użytku swoją nową technologię INSQUIN. Jest to technika nanoszenia powłok poliuretanowych na tkaniny w przyjazny dla środowiska sposób – bez wykorzystania rozpuszczalników.
Grupa Bayer i piłkarska pasja

Grupa Bayer i piłkarska pasja (News)

W holu siedziby Grupy Bayer w Leverkusen młody chłopak z Brazylii wykonuje różne triki z piłką. Obecny przy tym prezes Marijn Dekkers przez chwilę obserwuje, ale zaraz potem budzi się w nim żyłka sportowca, zrzuca więc marynarkę i też próbuje swoich sił. To niecodzienne wydarzenie...
Nanorurki węglowe i grafen – Bayer sprzedaje patenty

Nanorurki węglowe i grafen – Bayer sprzedaje patenty (News)

Po dziesięciu latach badań nad nanorurkami węglowymi i grafenem Bayer MaterialScience postanowił sprzedać swoje patenty firmie FutureCarbon. Obie jednostki podpisały już stosowną umowę.
Farba poliasparaginowa – idealna na podłogę

Farba poliasparaginowa – idealna na podłogę (Artykuł)

Chcesz, żeby twój garaż stał się obiektem zachwytu sąsiadów? Bayer MaterialScience podpowiada, jaki jest najlepszy na to sposób – powłoka poliasparaginowa na podłodze, trwała i efektowna.
Strona 1 z 3123
 REKLAMA