REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Mali Projektanci Śnieżki

Ruszył program edukacyjny Śnieżki „Mali Projektanci”. W ramach niego dzieci z dębickich przedszkoli wezmą udział w zajęciach rozwijających kreatywność i tworzyć będą własne dzieła sztuki pod okiem malarki. Pierwsze warsztaty już za nami.

Mali Projektanci Śnieżka

Fot. arch. Śnieżka

Pierwsze zajęcia artystyczne dla najmłodszych odbyły się 5 maja w Miejskim Przedszkolu nr 5. Zajęcia poprowadziła dębicka malarka Agnieszka Osak.

Warsztaty w ramach akcji „Mali Projektanci” to przykład śmiałego wyjścia poza edukacyjny artystyczny standard, czyli nieśmiertelną kartkę i kredki. Każdy z przedszkolaków tworzy swoje własne wielkoformatowe dzieło, a ponadto w każdej z placówek powstaje inna, niezwykła rzeźba – w Miejskim Przedszkolu nr 5 był to magiczny smok.

Fot. arch. Śnieżka

Fot. arch. Śnieżka

Pomoc dla przedszkoli nie ogranicza się do warsztatów – placówki otrzymują również pakiet materiałów edukacji artystycznej oraz zestaw farb Śnieżka. Program realizowany jest przy wsparciu Fundacji Śnieżki Twoja Szansa.

To już kolejna akcja Śnieżki uruchomiona z myślą o dzieciach. W ramach programu „Dziecięcy świat w kolorach” odmalowywane są dziecięce szpitale i ośrodki zdrowia, zaś konkurs „Kolorowe boiska… czyli Szkolna Pierwsza Liga” pozwala uczniom wyzwolić swoją kreatywność i daje im szansę na nowe boisko dla swojej szkoły.

Źródło: Śnieżka

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA