REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Żywice epoksydowe w nowej publikacji

Nowa publikacja European Coatings „Epoxy Resins” to kompendium wiedzy na temat żywic epoksydowych, ich właściwości oraz wykorzystania w przemyśle. Stanowi ono cenną pomoc przy opracowywaniu formuł farb do różnych zastosowań.

żywice epoksydowe European Coatings

Fot. arch. European Coatings

W swojej książce Michael Dornbusch, Ulrich Christ i Rob Rasing piszą o żywicach epoksydowych, które ze względu na swoje doskonałe właściwości są jednymi z najczęściej stosowanych w przemyśle. Dlatego też publikacja zatytułowana została „Epoxy Resins”.

Publikacja wyjaśnia podstawy chemii epoksydów oraz skupia się na wykorzystaniach żywic epoksydowych w powłokach przemysłowych, takich jak pokrycia antykorozyjne, podłogowe, proszkowe czy warstwy na puszki. Tłumaczy również, jak dostosować formułę do tych konkretnych potrzeb.

Książka ma 240 stron i jest dostępna w sklepie EC w cenie 159 €.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA