a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjnedo ścian i elewacjiMagnat Ceramic z tytułem „Farba Roku 2014″

Magnat Ceramic z tytułem „Farba Roku 2014″

Magnat Ceramic, plamoodporna ceramiczna farba do wnętrz, głosami internautów zdobyła zaszczytny tytuł „Farba Roku 2014". Zwycięstwo w rankingu przygotowywanym przez branżowy portal chemiabudowlana.info świadczy o dużej popularności produktu i zaufaniu, jakim cieszy się on wśród odbiorców.

W czasie trwającego ponad dwa miesiące głosowania farba Magnat Ceramic uzyskała najwięcej głosów spośród wszystkich zgłoszonych produktów. W rankingu ocenianych było 14 wyrobów przeznaczonych do malowania wnętrz. Magnat Ceramic okazał się bezkonkurencyjny, zdobywając tytuł najpopularniejszej farby wewnętrznej, czyli „Farby Roku 2014″.

Swoje głosy na najlepsze wyroby oddawali zarówno klienci indywidualni, jak i wykonawcy, hurtownicy, architekci oraz projektanci, którzy wskazywali najważniejsze cechy wybranego rozwiązania.  O zwycięstwie Magnat Ceramic zadecydowały przede wszystkim: jakość, zaufanie do produktu, cena oraz łatwość użycia. W czołowej „5″ rankingu znalazł się również inny produkt Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka SA – farba Śnieżka Satynowa, która zwyciężyła w ubiegłorocznej odsłonie plebiscytu.

Magnat Ceramic to ceramiczna farba do wnętrz, 3. generacji, wyprodukowana przy wykorzystaniu innowacyjnej technologii Ceramic System bazującej na ceramicznych komponentach oraz najwyższej jakości żywicach i pigmentach. Unikalna formuła nadaje farbie ponadprzeciętne parametry odporności na szorowanie i wielokrotne zmywanie. Powłoki Magnat Ceramic nie absorbują zabrudzeń i „trudnych” plam (m.in. z ketchupu, kredek, szminki, oleju słonecznikowego i kawy), co pozwala na łatwe utrzymanie czystości i estetyki wymalowania.