REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Kolor Roku 2017 PPG Paints – Violet Verbena

Marka PPG Paints wybrała swój Kolor Roku 2017. Jest nim Violet Verbena, intrygujący odcień z pogranicza szarego i fioletu.

Kolor Roku 2017 PPG Violet Verbena

Fot. arch. PPG

Jak mówi Dee Schlotter, starszy manager marketingu koloru w PPG, Violet Verbena to kolor nostalgiczny i nowoczesny zarazem. Na przekór tymczasowości właściwej dzisiejszym czasom jest bardzo stały i materialny. Na przekór szorstkości i pragmatyczności współczesnego świata – luksusowy. Wśród ludzi zaś, którzy chcieliby wszystko o nas wiedzieć, stwarza nastrój prywatności. Eksperci PPG poszli tropem trendów w modzie – fioletowy ma być tam hitem nadchodzącego sezonu.

Ponadto Violet Verbena wpisuje się w kilka silnych dziś trendów. Odpowiada dzisiejszemu zamiłowaniu do stref przejściowych, na przykład między męskością a kobiecością, młodością a starością, pracą i rozrywką – jest bowiem odcieniem z pogranicza szarego i fioletowego. Jest również ciekawą opcją dla miłośników stylu bohemy i gypset, którzy nawet w kolorach poszukują mistycznych doświadczeń i kosmicznych inspiracji.

To kolor-kameleon. Doskonale wkomponowuje się w różne wystroje, może pełnić zarówno funkcję odcienia neutralnego – ze względu na tony szarości – jak i mocniejszego kolorystycznego akcentu. Jeśli chcemy wydobyć z niego jego szarą naturę – wystarczy zestawić go z ciemniejszymi odcieniami, aby zaś podkreślić tony fioletu, należy połączyć go z bielą. Ponieważ jest spokojny i stonowany, może być wykorzystany w szpitalach i wszędzie tam, gdzie nie są wskazane krzykliwe barwy. Będzie również świetną, bo klasyczną, a zarazem radosną, opcją do pokoju dziecięcego.

Źródło: PPG

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA