REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Jeszcze trochę lata – jesienny numer „PCC ChemNews”

Dostępny jest już najnowszy, październikowy numer Biuletynu „PCC ChemNews”. Na długie jesienne wieczory redakcja proponuje czytelnikom jeszcze odrobinę wakacyjnej atmosfery.

jesienny numer PCC ChemNews Grupa PCCNowy numer biuletynu to tradycyjnie dla Grupy PCC okazja, by opowiedzieć o nowinkach z życia spółek. Redakcja donosi więc m.in. o rozwinięciu portalu produktowego Grupy PCC, ważnym wyróżnieniu – złotym certyfikacie EcoVadis, a także o zielonej transformacji w spółkach PCC. Ale nie tylko.

Branżowe trendy i czas wolny

Lektura biuletynu pozwala być nie bieżąco nie tylko z tym, co dzieje się w Grupie PCC, ale i z najnowszymi branżowymi trendami. W najnowszym jego numerze zamieszczony został obszerny materiał na bardzo aktualny temat – cyfryzacji w przemyśle chemicznym.

Jak zwykle również w „PCC ChemNews” znalazło się sporo tekstów o aktywnościach, którym pracownicy firmy oddają się po godzinach pracy. Oprócz krótkiej relacji z piłkarskiego pucharu lata Grupy PCC w numerze znajdziemy cały szereg materiałów podróżniczych. Krystian Lesiak pisze o podróżowaniu rowerem na dachu Europy, Daria Shushket – o Cyprze, Maja Heinowska – o Świnoujściu, Adam Kinka – o Andaluzji, Agata Abramowicz – o Sycylii, a Katarzyna Grabe – o Beskidzie Niskim.

Zapraszamy do lektury

Magazyn jest jak zwykle dostępny w kilku wersjach językowych: polskiej, angielskiej i niemieckiej. W imieniu twórców zapraszamy do lektury.

Źródło: PCC Group

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA