a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbPigmenty i dodatkiJeszcze trochę lata – jesienny numer „PCC ChemNews”

Jeszcze trochę lata – jesienny numer „PCC ChemNews”

Dostępny jest już najnowszy, październikowy numer Biuletynu „PCC ChemNews”. Na długie jesienne wieczory redakcja proponuje czytelnikom jeszcze odrobinę wakacyjnej atmosfery.

jesienny numer PCC ChemNews Grupa PCCNowy numer biuletynu to tradycyjnie dla Grupy PCC okazja, by opowiedzieć o nowinkach z życia spółek. Redakcja donosi więc m.in. o rozwinięciu portalu produktowego Grupy PCC, ważnym wyróżnieniu – złotym certyfikacie EcoVadis, a także o zielonej transformacji w spółkach PCC. Ale nie tylko.

Branżowe trendy i czas wolny

Lektura biuletynu pozwala być nie bieżąco nie tylko z tym, co dzieje się w Grupie PCC, ale i z najnowszymi branżowymi trendami. W najnowszym jego numerze zamieszczony został obszerny materiał na bardzo aktualny temat – cyfryzacji w przemyśle chemicznym.

Jak zwykle również w „PCC ChemNews” znalazło się sporo tekstów o aktywnościach, którym pracownicy firmy oddają się po godzinach pracy. Oprócz krótkiej relacji z piłkarskiego pucharu lata Grupy PCC w numerze znajdziemy cały szereg materiałów podróżniczych. Krystian Lesiak pisze o podróżowaniu rowerem na dachu Europy, Daria Shushket – o Cyprze, Maja Heinowska – o Świnoujściu, Adam Kinka – o Andaluzji, Agata Abramowicz – o Sycylii, a Katarzyna Grabe – o Beskidzie Niskim.

Zapraszamy do lektury

Magazyn jest jak zwykle dostępny w kilku wersjach językowych: polskiej, angielskiej i niemieckiej. W imieniu twórców zapraszamy do lektury.

Źródło: PCC Group

Dowiedz się więcej o firmie