REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Inspirująca szałwia – Kolor Roku 2022 Benjamin Moore

Kolejny producent ogłosił swój Kolor Roku 2022. Został nim nawiązujący do atmosfery października October Mist – delikatny odcień szałwii, który tworzy nastrój stabilności, a równocześnie zachęca do kreatywnej ekspresji.

Kolor Roku 2022 Benjamin Moore

October Mist. Fot. arch. Benjamin Moore

Jak wyjaśnia producent, October Mist tworzy płótno, na którym rozkwita paleta Color Trends 2022 – i nasza wyobraźnia. W palecie Benjamin Moore na rok 2022 znalazły się zarówno odświeżone kolory podstawowe, jak i świetliste pastele i odcienie roślinne.

Harmonia koloru przy dowolnym stylu

Harmonijna ale różnorodna, stabilna ale kapryśna, medytacyjna, a zarazem eklektyczna – tak opisują nową paletę eksperci Benjamin Moore. Jak komentuje Andrea Magno, dyrektor ds. marketingu koloru i rozwoju w Benjamin Moore:

Ponieważ przestrzenie w naszych domach ewoluują, odkrywamy coraz to nowe możliwości wyrażania naszej osobowości. Uczymy się też wykorzystywać potęgę koloru, by projektować wnętrza spełniające różne funkcje i utrzymane w różnych stylach. October Mist 1495 i towarzysząca mu paleta Color Trends 2022 są odzwierciedleniem naturalnej harmonii kolorów, a równocześnie inspirują do tworzenia unikatowych kolorystycznych połączeń.

W palecie Benjamin Moore na sezon 2022 znalazło się 14 kolorów. Zachęcają one do eksperymentów i urządzania wnętrz w dowolnym, ulubionym stylu.

Zabawa, wzrastanie i ekspresja

Producent luźno podzielił swoją nową paletę na trzy grupy. „Zrób miejsce dla zabawy” (ang. Make room for play), zachęca, prezentując kategorię tworzoną przez świetliste pastelowe odcienie. Hasłem „Zrób miejsce dla wzrastania” (ang. Make room for nurturing) opatrzona jest grupa odcieni roślinnych. „Zrób miejsce dla ekspresji” (Make room for expression), zachęca natomiast trzecia kategoria – odświeżonych kolorów podstawowych.

Fot. arch. Benjamin Moore

Fot. arch. Benjamin Moore

Fot. arch. Benjamin Moore

Fot. arch. Benjamin Moore

Fot. arch. Benjamin Moore

Fot. arch. Benjamin Moore

Źródło: Benjamin Moore, coatingsworld.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA