REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Hempel z nagrodą Vestas’ Sustainability Award 2020

Firma Vestas, specjalizująca się w produkcji wież turbin wiatrowych, doceniła swojego partnera – koncern Hempel. Otrzymał on nagrodę Vestas’ Sustainability Award 2020.

Hempel Vestas Vestas' Sustainability Award 2020

Fot. arch. Hempel

Nagroda została przyznana przez Vestas w dowód uznania za dostarczenie przyjaznych środowisku technologii w jego amerykańskiej fabryce. Pomogą one osiągnąć firmie wytyczony cel – neutralność węglową do 2030 roku.

Zaszczyt i potwierdzenie

W ramach współpracy obu firm Hempel wyszedł z kilkoma inicjatywami, które pomogą ograniczyć emisję dwutlenku węgla i ilość odpadów w fabryce Vestas w Peublo w amerykańskim Colorado. Jak uzasadnia Lisa Ekstrand, dyrektor ds. zrównoważonego rozwoju w Vestas:

Priorytetem jest dla nas zachęcać naszych dostawców do działania w sposób bardziej zrównoważony. Jesteśmy pod wrażeniem tego, jak firma Hempel zaangażowała się w znalezienie przyjaznych środowisku rozwiązań oraz jej ambicji, by zmienić oblicze całej branży. Dlatego z radością wręczamy jej nagrodę Vestas Sustainability Award 2020.

Decyzję o przyznaniu nagrody skomentował również Lars Petersson, dyrektor generalny i prezes grupy Hempel. Powiedział, że podobne wyróżnienie od Vestas, lidera zrównoważonego rozwoju, to wielki zaszczyt, a także potwierdzenie dla klientów, że Hempel może być zaufanym partnerem w ramach zrównoważonych działań.

Jedna z największych fabryk na świecie

Fabryka w Pueblo, której operatorem jest Vestas, to jedna z największych na świecie fabryk produkujących wieże turbin wiatrowych. O jej współpracy z Hempel pisaliśmy tutaj.

Źródło: Hempel

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA