REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Hempel szuka nowego prezesa


Zwalnia się stanowisko prezesa zarządu w koncernie Hempel. Dotychczas pełniący tę funkcję Pierre-Yves Jullien przechodzi na emeryturę.

Hempel

Obecny prezes zarządu Hempel, Pierre-Yves Julien. Fot. arch. Hempel

W związku z odejściem dotychczasowego prezesa Hempel poszukuje nowej osoby na to stanowisko. Miałaby ona objąć funkcję najpóźniej 31 marca 2016. Zarząd liczy na to, że sukces grupy Hempel przyciągnie wielu kandydatów i wkrótce wyłoniony zostanie nowy prezes.

Pierre-Yves Jullien stał na czele koncernu od roku 2005, ale w samej firmie przepracował blisko czterdzieści lat. Prezes postanowił przejść na emeryturę, aby poświęcić więcej czasu rodzinie i swoim zainteresowaniom.

Źródło: Hempel

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA