REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

25. numer Surfaces już dostępny!

Na stronie International Paint dostępny jest już najnowszy, 25. numer magazynu Surfaces. Jego motywem przewodnim jest ruch.

SurfacesNajnowsza odsłona Surfaces skupia się na ruchu rozumianym jako wartość, na której opiera się nasze życie. Ruch ludzi – zarówno z konieczności, jak i rekreacyjnie – ruch towarów od fabryki aż do rąk użytkownika, ruch usług…

Z tą myślą przewodnią Surfaces po raz kolejny zabiera czytelników w podróż dookoła świata śladami projektów powstałych przy współpracy z International Paint. Pierwszym jej punktem jest dworzec Rotterdam Centraal Station, przez który każdego dnia „przepływa” ok. 100 000 ludzi. Został on zabezpieczony farbami ochronnymi i powłokami ogniochronnymi International. Inne obiekty, które prezentuje najnowszy numer magazynu to nowa australijska ikona – Melbourne Star Observation Wheel – oraz malezyjski terminal Pengerang Independent Terminal.

Zachęcamy do zapoznania się z najnowszym numerem Surfaces! Dostępny jest on do pobrania na stronie International Paint.

Źródło: International Paint

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA