REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Hempadur 4774D – nowa farba na turbiny wiatrowe

Hempel wprowadza do sprzedaży nowy produkt, Hempadur 4774D. To połączenie podkładu i warstwy pośredniej, które jest podstawą efektywnego systemu dwuwarstwowego stosowanego na wieżach wiatrowych.

Hempadur turbiny wiatrowe

Fot. arch. Hempel

Dwuwarstwowy system schnie o 30% szybciej niż standard trójwarstwowy, przyspiesza więc produkcję i ogranicza koszty. Odkąd Hempel wprowadził swój system na rynek w roku 2008, stał się przemysłowym standardem i dziś wybiera go ok. 70% inwestorów decydujących się na technologię dwuwarstwową.

Hempadur 4774D to produkt typu 2w1 – podkład i warstwa pośrednia zarazem – który w porównaniu z poprzednio stosowanymi farbami ma dużo lepszą stabilność UV. Dzięki temu powłoka nie żółknie i dłużej zachowuje swój biały kolor. Produkt jest w sprzedaży od kwietnia.

Hempel jest czołowym dostawcą farb dla sektora energetyki wiatrowej. Jego produkty wykorzystywane są do pokrycia 50% wszystkich wiatraków produkowanych na świecie.

Źródło: Hempel

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA