REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Piąta edycja Dulux Let’s Colour – głosowanie

Rozpoczyna się piąta edycja akcji Dulux Let's Colour! Jej hasło przewodnie to „Wszystkie kolory beztroski”. Które miasta przejdą tym razem kolorową metamorfozę?

Dulux Let's Colour

Fot. Dulux

W poprzednich czterech edycjach Dulux Let’s Colour nowe oblicze otrzymało prawie 100 obiektów w różnych częściach Polski. W tym roku do tej listy dopisane zostaną kolejne lokalizacje.

Które? Wszystko zależy od internautów. Na stronie Dulux Let’s Colour na portalu Facebook trwa właśnie głosowanie, w którym startują miasta z różnych zakątków Polski. Jeszcze do 5 maja można oddać głos na swojego faworyta. Zapraszamy!

Źródło: Dulux

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA