REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Rekordowe European Coatings Show 2015

European Coatings Show znów bije rekordy. W tegorocznej edycji targów wzięło udział prawie 30 tysięcy gości!

European Coatings Show 2015

Fot. Spektrochem

Z liczbą 1024 wystawców i 28 500 gości z ok. 110 krajów wystawa European Coatings Show 2015 ustanowiła kilka nowych rekordów. Tłumnie przybyłych na imprezę gości nie odstraszyły nawet problemy z komunikacją kolejową spowodowane strajkiem.

Również towarzysząca targom konferencja, European Coatings Congress, przyciągnęła większą niż kiedykolwiek liczbę prelegentów – ok. 700, przybyłych z 42 różnych krajów. Wygłoszono na niej w sumie 144 prezentacje. Liczby te potwierdzają, że zorganizowane przez European Coatings targi i konferencja należą do największych tego typu imprez na świecie.

Nowością podczas tegorocznej edycji było Innovation Slam, czyli pojedynek technologów i badaczy… na prawdziwym bokserskim ringu! Każdy uczestnik miał tylko 180 sekund, by w sposób ciekawy i atrakcyjny zaprezentować swoje badania. Publiczność zadecydowała, że nagroda ECS Innovation Award powinna trafić w ręce dr Berty Vegi Sánchez z Bayer Material Science za prezentację „First biobased polyurethane crosslinker: Desmodur eco N”.

Ciekawostek nie brakowało jednak również na stoiskach wystawców. Dominujące tam innowacje wytyczają kierunek rozwoju branży lakierniczej i pokazują, jakie powinny być farby przyszłości: przede wszystkim funkcjonalne, bezpieczne, przyjazne środowisku i pochodzenia naturalnego. Następna wystawa i konferencja European Coatings odbędzie się w dniach 4-6 kwietnia 2017.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Źródło: European Coatings Show, fot. Spektrochem

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA