REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Dużo barw i śnieżna biel – życzenia świąteczne

Nadszedł już ten czas, gdy ze wszystkich stron płyną do nas świąteczne życzenia. Również polscy producenci farb życzą swoim klientom wszystkiego dobrego – w różnej formie!

życzenia świąteczne

Fot. Daria-Yakovleva / pixabay.com

Polski oddział Jotun skierował do swoich klientów świąteczny komunikat pod hasłem Serdeczne życzenia od polskich pingwinów. Firma życzy „wesołych, zdrowych oraz barwnych Świąt, z dużą domieszką śnieżnej bieli”.

Grupa PCC z okazji Bożego Narodzenia przygotowała specjalną świąteczną animację – oczywiście nie rezygnując z chemicznych motywów i swojej charakterystycznej kolorystyki z przewagą pomarańczu. W życzeniach mowa o najpiękniejszej porze roku i wielu powodach do szczęścia.

Zespół BATO postawił na klasykę, życząc swoim klientom wiele radości, a zarazem refleksji nad minionym rokiem. Polski Związek Producentów Farb i Klejów przekazał zaś najlepsze życzenia w formie specjalnie przygotowanej świątecznej kartki.

Polski Związek Producentów Farb i Klejów kartka świąteczna

Pozostaje nam przyłączyć się do tego branżowego chóru życzeń i życzyć Państwu kolorowych, ale i spokojnych Świąt, oraz świata widzianego w różowych barwach w nowym roku 2022!

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA