a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjneDużo barw i śnieżna biel – życzenia świąteczne

Dużo barw i śnieżna biel – życzenia świąteczne

Nadszedł już ten czas, gdy ze wszystkich stron płyną do nas świąteczne życzenia. Również polscy producenci farb życzą swoim klientom wszystkiego dobrego – w różnej formie!

życzenia świąteczne

Fot. Daria-Yakovleva / pixabay.com

Polski oddział Jotun skierował do swoich klientów świąteczny komunikat pod hasłem Serdeczne życzenia od polskich pingwinów. Firma życzy „wesołych, zdrowych oraz barwnych Świąt, z dużą domieszką śnieżnej bieli”.

Grupa PCC z okazji Bożego Narodzenia przygotowała specjalną świąteczną animację – oczywiście nie rezygnując z chemicznych motywów i swojej charakterystycznej kolorystyki z przewagą pomarańczu. W życzeniach mowa o najpiękniejszej porze roku i wielu powodach do szczęścia.

Zespół BATO postawił na klasykę, życząc swoim klientom wiele radości, a zarazem refleksji nad minionym rokiem. Polski Związek Producentów Farb i Klejów przekazał zaś najlepsze życzenia w formie specjalnie przygotowanej świątecznej kartki.

Polski Związek Producentów Farb i Klejów kartka świąteczna

Pozostaje nam przyłączyć się do tego branżowego chóru życzeń i życzyć Państwu kolorowych, ale i spokojnych Świąt, oraz świata widzianego w różowych barwach w nowym roku 2022!

Dowiedz się więcej o firmie