REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Dodatki w czerwcowym „European Coatings Journal”

Dostępny jest już czerwcowy numer „European Coatings Journal”. Jest on poświęcony ważnej grupie składników farb, jaką są dodatki.

European Coatings Journal dodatkiDodatki to cenne wsparcie dla każdej formuły. Dzięki ich wykorzystaniu – oczywiście w połączeniu z pozostałymi niezbędnymi surowcami – nowoczesne systemy powłokowe mogą posiadać szereg użytecznych właściwości. Dlatego też kolejny numer magazynu „European Coatings Journal” poświęcony jest właśnie im.

Problemy z biocydami

Stosowanie i opracowywanie dodatków wiąże się jednak wciąż z wieloma wyzwaniami – od optymalizacji konkretnych funkcjonalności po minimalizację skutków ubocznych pod kątem konserwacji. Raport na stronie 12. magazynu omawia ten drugi temat, odnosząc się w szczególności do trudnej rynkowej sytuacji biocydów.

Artykuł techniczny Sjörena Schweizerhofa i jego współpracowników dotyczy opracowanych farb, które zupełnie nie zawierają biocydów (strona 20.). Równocześnie wykazują dużą trwałość, dobre właściwości aplikacyjne i są łatwe w użytkowaniu.

Gdzie można przeczytać?

Cały czerwcowy numer „European Coatings Journal” dostępny jest m.in. na platformie European Coatings 360. Zalogowanym użytkownikom zapewnia ona dodatkowe funkcjonalności – pozwala łatwo wyszukiwać teksty dotyczące konkretnych zagadnień dotyczących branży farb.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA