REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Multichem i Grupa DBK rozpoczynają współpracę

Firma Multichem poinformowała o rozpoczęciu współpracy z Grupą DBK. Nowy partner Multichemu to dostawca produktów oraz usług dla transportu i logistyki.

Multichem Grupa DBK

Fot. arch. Multichem / DBK Group

Grupa DBK jest liderem branży TLS (Transport, Spedycja, Logistyka) na polskim rynku. Tworzy ją kilka spółek, które zapewniają kompleksową obsługę klientów.

Jeszcze lepsze dopasowanie barw

W ramach współpracy Multichem służyć będzie DBK swoimi wysokiej jakości produktami lakierniczymi. Jak informuje Grupa DBK:

Dzięki współpracy w naszych lakierniach realizować będziemy naprawy lakiernicze z zastosowaniem jeszcze wyższej jakości produktów oraz z jeszcze lepszym dopasowaniem barw. Przyszłość maluje się w niezwykle żywych kolorach.

Jak czytamy również w komunikatach, Grupa DBK posiada rozbudowaną sieć serwisowo-sprzedażową, którą tworzą 24 oddziały i pięć punktów partnerskich. To również autoryzowana sieć sprzedaży pojazdów ciężarowych marki DAF, IVECO oraz naczep KÖGEL.

Umowa na 25. urodziny

Podpisanie umowy o współpracy nastąpiło w ważnym dla obu stron momencie. Zarówno firma Multichem, jak i DBK świętują w tym roku 25-lecie istnienia.

Źródło: Multichem, Grupa DBK

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA