REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

AkzoNobel chroni oceany z fundacją Water Revolution

Oddział Yacht Coatings AkzoNobel nawiązał współpracę z fundacją Water Revolution Foundation. Cel? Działanie na rzecz bardziej zrównoważonej branży jachtowej oraz ochrona oceanów.

AkzoNobel Water Revolution Foundation

Fot. arch. AkzoNobel

We współpracy z fundacją Water Revolution AkzoNobel dzielić się będzie swoją wiedzą w zakresie innowacyjnych farb jachtowych. Firma ma bogate doświadczenie, które zyskała opracowując swoje podkłady, napełniacze, lakiery nawierzchniowe i farby na kadłuby jachtów dostępne na rynku pod szyldem International i Awlgrip.

Bardziej zrównoważona branża jachtowa

Powstała w roku 2018, Water Revolution Foundation to organizacja non-profit, która chroni oceany, pomagając branży jachtowej zmniejszyć jej wpływ na środowisko. Jak mówi Jean-Michel Gauthier, dyrektor oddziału Marine and Protective Coatings AkzoNobel:

Mamy naturalne powiązania z Water Revolution Foundation, łączą nas wspólne cele. Chcemy tworzyć bardziej świadomą środowiskowo, zrównoważoną branżę jachtową. Jesteśmy dumni z naszych przyjaznych środowisku produktów, a łącząc siły z fundacją pokazujemy nasze zaangażowanie w ochronę oceanów. Cieszymy się na ścisłą współpracę i na to, co wspólnie możemy osiągnąć.

Robert van Tol, dyrektor wykonawczy fundacji Water Revolution, dodaje, że AkzoNobel przez wiele lat pracował na swoją pozycję lidera w zakresie zrównoważonego rozwoju. Łączy ich więc pasja i ambicja, by zbudować bardziej przyjazną środowisku branżę.

Nie tylko farby jachtowe

Jak podkreśla AkzoNobel, Water Revolution Foundation – i szerzej, cała branża jachtowa – skorzysta nie tylko z jego doświadczenia w zakresie rozwiązań powstałych specjalnie z myślą o jachtach. Cenna może się również okazać wiedza z obszaru motoryzacji, lotnictwa i energetyki.

Źródło: AkzoNobel

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA