REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Chartek 7E i 8E, nowe farby ogniochronne International

International Paint wprowadza do sprzedaży nowe produkty oparte na innowacyjnych technologiach. Epoksydowe farby ogniochronne Chartek 7E i 8E wyróżnia doskonała wytrzymałość i skuteczna ochrona przed ogniem w przypadku pożarów powierzchniowych i strumieniowych.

farby ogniochronne International

Fot. arch. International Paint

Chartek 7E to farba, która sprawdzi się nawet w najcięższych warunkach – jest przeznaczona do stosowania w warunkach wysokiego ryzyka, na przykład w obiektach przemysłu olejowego, gazowego i petrochemicznego lub w elektrowniach. Dzięki specjalnej technologii stabilizującej nie wymaga siatki zbrojeniowej.

Z kolei Chartek 8E, ulepszona wersja farby Chartek 8, idealnie nadaje się na podłoża, które są stale poddane temperaturom do 120°C. Zapewnia ochronę przeciwogniową przez co najmniej 10 lat, w wersji z siatką zbrojeniową lub bez. Prócz tego nie zawiera związków boru i rozpuszczalników (100% części stałych), dzięki czemu jest bezpieczna dla zdrowia i środowiska.

Farby ogniochronne Chartek 7E, jak i 8E sprawdzą się zarówno w warunkach pożaru powierzchniowego, jak i pożaru strumieniowego. Obydwie farby korzystają z najnowszych zdobyczy technologicznych, by zagwarantować niezawodną ochronę przed ogniem.

Źródło: International Paint

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 2
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA